[:tr]

Neden Let’s Talk?

Gerçek Dünya için Hazırlanmış Eğitim Programı

Bu program ile öğrencilere gündelik yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken, hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir İngiliz’in bile günlük hayatında hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. Let’s Talk öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime öğrenme ve konuşma odaklı bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.

En Aza İndirgenen Öğrenci Sayısı

Öğrencilerimiz, birebir özel ders veya maksimum 3 kişilik grup sınıflarda konuşma odaklı eğitim görürler. Bu eğitim programı, kalabalık sınıf ortamlarından farklı bir şekilde dil eğitiminde en düşük öğrenci sayılı grup programı olma özelliğini taşımaktadır.

Kişiye Özel Tasarlanan Eğitim Programı

Bu programda her öğrenci için bir ihtiyaç analizi, ücretsiz deneme dersinde yapılır. Eğitim koordinatörü tarafından öğrencinin ihtiyacı olacak önemli kelimeler, cümleler ve 500’den fazla kaynağın bulunduğu kütüphanemizden derlenerek hazırlanan içerikler ile öğrencinin ders programı oluşturulur. Programın başarılı olmasında, öğrencilerimizin kendileri için özel olarak hazırlanan cümle kalıplarına çalışması ve öğrenilen kelimeleri tekrar etmesi önemli rol oynar.

Esnek Saatler

Let’s Talk, iş ve eğitim hayatlarınızı göz önünde bulundurarak sizlere esnek eğitim programları sunmaktadır. Böylece eğitim saatlerinde tamamen özgür olur, iş, özel ya da sosyal hayatınızı engellemeden eğitiminize devam edebilir, daha öncesinde belirlediğiniz gün ve saatlerde eğitiminizi alabilirsiniz. Bu esnek eğitim sistemiyle İngilizce’ye istediğiniz an zaman ayırabilirsiniz!

Ayrıca eğitiminiz sırasında, iş veya özel hayatınızda meydana gelen değişiklikler nedeniyle programınızın gün ve saatlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Böylece dersleriniz yanmaz ve bütün derslerinize katılabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek için hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp