[:tr]

Temel Konuşma Eğitimi

temel konuşma eğitimi

Temel İngilizce Eğitimi, İngilizce altyapısı hiç olmayan ve dil öğrenimine sıfırdan başlayan öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim planıdır.

Aslında temel eğitim en önemli nokta diyebiliriz. Öğrenci başlangıçta yanlış bir yapı yada dil bilgisi öğrenirse, eğitim boyunca o yanlışı aynı şekilde kullanmaya devam eder. Öğrenciyi bu yanlıştan döndürmek baya zaman alır.

Bu yüzden de kurumumuzda temel eğitime daha da fazla önem veriyoruz ve öğrencilerimize rahat bir ortamda öz güvenlerini yükseltecek yönde İngilizce konuşturuyoruz.

Klasik İngilizce eğitim sistemimiz ezberci eğitime dayalı olduğundan ne yazık ki birçok dezavantajı vardır. Uygulanan yöntemler yanlış olduğunda ve dil öğrenimi için uygun koşullar sağlanamadığında, eğitim süresinin pek de önemi kalmamaktadır.

Konuşma odaklı öğrenme yoluyla dersler interaktif olarak yapılmaktadır. Yani Let’s Talk’ta ilk dersten itibaren İngilizce konuşmak zorundasınız, bir şekilde öğretmenle iletişime girmeye çalışacaksınız ve dikkatiniz dil kurallarına, kelimelere daha da yoğunlaşacak.

Eğer eğitiminize ara vermezsiniz ve istikrarlı bir şekilde devam edersiniz 4 ay sonunda sadece günlük konular dışında, daha geniş alanlar üzerinden düşüncelerinizi anlatabileceksiniz. Yurt dışına çıkıyorsanız eğer hiç kaygınız olmadan konuşabileceksiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp