[:tr]

Sunum Hazırlama

sunum hazırlama

Sunumlara hazırlanmak, iş dünyasında genellikle karşılaşacağınız başlı başına zor bir durum.

Beraberinde İngilizce yetersizliği de eklenince daha da zor hale geliyor. Sunum esnasında duruşunuzdan hareketlerinize ve kullandığınız kelimelere kadar her detay oldukça önem taşıyor.

Her hareketiniz sizin konuya ne kadar vakif olduğunuzu gösterir. Bu sebeple herşey üzerinde fazlasıyla yoğunlaşıp pratik yapmanız gerekir.

Eğitmenlerimizle beraber sunumdan önce yapılması gerekenleri, sunum sırasında yapılması gerekenleri, görsel malzemelerin kullanılışı, sunum sonrasında yapılması gerekenleri, iyi bir sunum için nelere dikkat edilmesi hakkında ip uçlarını ve eğitimini alarak, sunumunuzu başarıyla sunabileceksiniz.

Eğitiminiz bittikten sonra artık sunum yapmak neredeyse öğretmeninizle konuşmak gibi kolaylaşacaktır. Eğitim sırasında sunumunuzun her bölümü öğretmeniniz tarafından düzenlenir ve kontrol edilir. Role-play yapılarak ve aynı atmosferi yaratarak öğrenciye pratik yaptırılır.

Bu sayede sunum teknikleri konusunda gelişip hazır bir şekilde sunumunuzu yapabileceksiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir DENEME DERSI İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp