[:tr]

Seyahat İngilizcesi

seyahat ingilizcesi

Artık Sınav İngilizcesi’nden ziyade istekler Seyahat İngilizcesi yönünde. Kısa zamanda yurt dışında konuşabilir hale gelmeyi hedefleyen öğrencilerimiz bu amaçla doğru yerde olduklarından emin olabilirler.

Geleneksel yöntemlere ve müfredatlara bağlı olmadan tamamen öğrencimizin isteğine ve eksikliklerine odaklanarak en kısa sürede ve en hızlı şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz.

Let’s Talk sistemimize özel yöntemlerle, birinci dersten itibaren konuşmaya başlayıp ve kurunuz ilerledikçe konuşma pratiğinizi, akıcılığınızı artırıp öğrencilerimizi daha da yüksek bir seviyeye ulaştırıyoruz. Böylece Seyahat İngilizcesi olarak adlandırdığımız bu eğitim programı, zamanı kısıtlı olan ve yurt dışına çıkmaya hazırlanan öğrencilerimize özel programlandırılmıştır.

Öğrencilerimizin yurt dışına çıktıklarında yaşayacakları dil sorununu tamamıyla ortadan kaldırmaya yönelik oluşturulmuş bir eğitim planıdır.

Seyahat esnasında kullanacağınız kelime ve cümle kalıpları üzerine yoğunlaşmış programda, konuşma odaklı ve interaktif bir platformda eğitiminizi tamamlatıyoruz.

  • Otel rezervasyonunda,
  • Havalimanında,
  • Restoranda sipariş verirken,
  • Alışveriş yaparken, vb. gibi yurt dışında hayatınızı kolaylaştıracak günlük konuşma dili üzerine yoğunlaşılır. Yurt dışına çıktığınızda konuşma sorunu artık size engel olmayacaktır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp