Online Eğitim

konuşma odaklı online eğitim

Let’s Talk kendine özgü konuşma odaklı İngilizce eğitim modeli ile, mesafe fark etmeksizin İngilizce öğrenmenize olanak sunuyor.

Birçok eğitim kurumundaki klasik dilbilgisi eğitim metotlarından uzak, özellikle konuşma odaklı olarak ilerleyen ders içeriğimiz ve bu alanda uzman eğitmenlerimiz ile yüz yüze eğitimden farksız olarak İngilizce öğrenmeniz mümkün.

Skype üzerinden yapılacak olan online İngilizce derslerinizde kullanılacak olan materyaller eğitmeniniz tarafından sizlerle paylaşılır. İhtiyaç halinde eğitmeniniz ekranını sizinle paylaşarak kendi bilgisayarını bir sınıf tahtası gibi de kullanabilir. Ders içerisinde dinleyeceğiniz ya da izleyeceğiniz tüm kayıtlar link olarak sizlerle paylaşılır. Online İngilizce derslerin yüz yüze derslerden tek farkı fiziksel olarak eğitmeninizle aynı ortamı paylaşmıyor olmanızdır. Bunun ötesinde eğitiminizi ve eğitim kalitenizi etkileyecek herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

Ders süresince konuşurken yapmış olduğunuz hatalar anında yazılı olarak düzeltilerek sizlerle paylaşılacak, bu sayede bir sonraki cümlenizde nerelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda daha dikkatli olarak ilerleyebileceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz ve yeni öğrendiğiniz tüm kelimeler sohbet ekranında yazılı olacak, hem sohbet penceresinden hem de kelime pratiği için Let’s Talk uygulamasından her zaman erişiminize açık olacaktır.

Yazılı olarak not tutmakta zorlanan öğrencilerimiz için online ingilizce eğitimin en büyük artısı ders esnasında kullanılan tüm materyal ve konuşulan tüm başlıkların kayıtlı olarak ellerinde bulunmasıdır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp Canlı Destek