[:tr]

Müzakere Stratejisi

müzakere ve toplantı stratejisi

İş dünyasından konuştuğumuzda ister istemez stratejilerden bahsetmeye başlarız, bu da stratejilerin ne kadar önem taşıdığını gösterir. Çalışanlar olarak hep toplantılara katılmak zorundayız. Bu sebeple toplantı stratejilerine hakim olmamız gerekiyor.

Türkçe olduğu zaman kendi alanınızda konuşmak çok daha kolay olabilir. Fakat İngilizce konuşmanız gerekirse toplantıyı nasıl yöneteceğinize hakim olmalısınız.

Burada Let’s Talk olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Gerekli İngilizce’nin yanı sıra sizi stratejiler konusunda geliştirerek toplantı yönetimini ve bilgi akışını size öğretiyoruz. Ekiplerin gerçek işi, toplantılarda yapılır. Örneğin, yeni bir pazarlama planı geliştiriyorsanız, bunu bir e-posta değişimi, birebir seanslar veya bir ekip toplantısı yoluyla yapabilirsiniz. Bunların her biri farklı bir sonuca varır, takım toplantıları – hem zaman hem de sonuç açısından en etkilidir.

Bir müzakere, birden fazla tarafın sorunları tartıştığı ve bir çözüme ulaşmak için onları diyalog yoluyla çözmeye çalıştığı bir iletişim sürecidir. Müzakereler, hem ofiste hem de günlük hayatta mikro ve makro ölçeklerde sürekli olarak gerçekleşir.

Kurum içi danışman olarak, maaş görüşmeleri, dışarıdan gelen avukatlarla sözleşme müzakereleri, davalar sırasında uzlaşma müzakereleri, sendika müzakereleri, satın alma emri müzakereleri ve daha fazlası gibi günlük görevlerinizin bir parçası olarak çok sayıda görüşme türüyle karşılaştığınızdan emin olabilirsiniz.

Let’s Talk olarak sizleri tüm bu müzakerelere ve toplantılara hazırlıyoruz ve iş hayatınızda başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir DENEME DERSI İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp