[:tr]

Mülakat Pratiği

mülakat pratiği

İş hayatında artık hepimiz İngilizce’nin gerekliliğinin farkındayız. İngilizce bilmek ve akıcı konuşmak, hemen hemen tüm iş alanlarında yer alan bir kriter oldu.

Hal böyle olunca da bazı mülakatların tamamı İngilizce yapılıyor. Bazılarının ise bir kısmı İngilizce olarak gerçekleştiriliyor. Artık mülakat stresi yaşamadan hazır olarak ve öz güvenle iş başvurusu yapacaksınız.

Bazı sorular var ki, hemen hemen bütün İngilizce mülakatlarda karşınıza çıkıyor. Mülakat tekniğiyle ilgili öğretmeniniz tarafından sizin mesleğine özel olarak hazırlanan soru ve kalıplarla eğitiminize başlanacaktır.

Eğitim süresinde her türlü sorunun en etkili ve en doğru cevabı bulunarak pratik yapacaksınız. Bu eğitimde karşılaşacağınız sorular ve zorluklar üzerine konuşulup mülakatlara hazırlanacaksınız.

Artık soruları biliyorsunuz cevaplarda hazır, size düşen pratik yapmak ve öğretmeni taklit ederek akıcılık kazanmak olur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:en]

Mülakat Pratiği

mülakat pratiği

We are now aware of the necessity of English in business life. Knowing English and speaking fluently, it was a benchmark located in almost all business areas.

As such, some of the interviews are done in English. Some of them are in English. You will now apply for a job with confidence and confidence without experiencing interview stress.

There are some questions that you can see in almost all English interviews. You will start your education by your teacher about the interview technique with questions and molds prepared specifically for your profession.

During the training period, you will practice by finding the most effective and correct answer to any problem. You will discuss the questions and challenges you will encounter in this training and prepare for the interviews.

Now that you know the questions are ready in the answers, you practice practicing and gaining fluency by imitating the teacher.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

Try a free one-to-one trial lesson make an appointment now!

[:]

WhatsApp WhatsApp