[:tr]

Mesleki Terminoloji

mesleki terminoloji

Günümüzde, ticari, endüstriyel, tıbbi, askeri ve bir çok alanda mesleki açıdan ihtiyaç duyduğunuz İngilizce terimleri en doğru şekilde kullanma ve öğrenme alanında oluşturulmuş bir eğitim planıdır.

Mesleki terimler iş dünyasında çok önemli rol oynadıklarından dolayı eğitmenimizin tüm çabası bu kelimeleri en hızlı ve en kolay şekilde öğrenciye öğretmektir.

Let’s Talk olarak konuşma odaklı eğitimle sadece terimleri ezber yoluyla öğretmiyoruz. Ayrıca mesleki alanda kullandığınız kelimeleri konuşma odaklı eğitim sistemimiz sayesinde pratik yöntemiyle öğretiyoruz.

Let’s Talk’a özel uygulama sayesinde terimler size özel bir sözlük haline getiriliyor ve istediğiniz her an telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında yeni terimleri ve kelimelerinizi kullanarak pratik yapmaya başlıyorsunuz.

İşinizde karşılaşacağınız atmosfer hazırlanıyor ve tıpkı iş yerinizdeymiş gibi bir role – play içerisinde konuşmaya başlıyorsunuz. En önemli nokta öğrendiğiniz terimleri kullanmak ve iş dünyasına hazırlanmaktır.

Siz karşılaşabileceğiniz zorlukları söylüyorsunuz ve öğretmeniniz de aynı ortamı yaratarak size yardımcı oluyor. Terimleri ezberlemeden uygulamalı öğrendiğiniz için zorlanmadan, kafanız karışmadan kullanmaya ve kendi alanınızla ilgili konuşmaya hazırlanıyorsunuz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp