[:tr]

Max 3 Kişilik

maksimum 3 kişilik sınıflar

Sınıflarımız diğer dershanelerin aksine 15 ya da 20 kişilik sınıf mevcudundan oluşmamaktadır. Eğitim sistemimizde öğrencilerin İngilizce seviyeleri birbirine denkse en fazla 3 kişiden oluşan grup sınıfları açabiliyoruz. Bir sınıf mevcudu içerisinde verilen derslerde, öğretmen aynı ölçüde her öğrencinin eksikliğini fark edemeyebiliyor. Kalabalık sınıflarda, öğretmen dersi anlatıyor ve her öğrenciye ayrılan süre yaklaşık olarak 5 veya 10 dakika kadar oluyor. Öğretmen ve öğrencinin arasındaki konsantrasyon ve etkili eğitim için grup sınıflarımızı maksimum 3 kişiden oluşacak şekilde programladık. Sınıf oluşumunda en temel şartımız öğrencilerin seviyelerinin aynı düzeyde olmasıdır. Aynı seviyede olmalarının önemi, her öğrenciye dersin dolu dolu ve daha çok verimli geçmesi demektir. Let’s Talk‘ta dersler konuşma odaklı, interaktif olarak işlenmektedir. Dersler esnasında tek tek her öğrencimizin İngilizce konuşmaya fazlasıyla hakları ve zamanları oluyor.

 

Bizde ders programı oluşturmak sabit sınıf saatleri düzeninde olmuyor. 3 öğrencimizin programına uyarak kararlaştırdığımız gün ve saatlerde ders yapılıyor. Grup sınıflarımızda da aynı esnekliği sağlıyoruz. Tıpkı birebir özel ders sınıflarımızda olduğu gibi, grup sınıflarımızda da dersler interaktif biçimde konuşma odaklı olarak geçmektedir. Tek fark sınıfa öğretmeniniz ve sizin dışınızda  1 veya 2 arkadaşınızın daha katılmasıdır. Grup Sınıfı öğretmenlerimiz ile Birebir Özel Ders sınıfı öğretmenlerimiz aynı eğitmen kadrosu dahilindedir. Bu anlamda ders işlenişi veya eğitim kalitesi konusunda herhangi bir farklılık oluşmamaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp