[:tr]

Telefon Görüşmeleri

kurumsal telefon görüşmeleri

Telefonda İngilizce konuşmak çoğumuz için korkutucudur. Günümüzde telefon en çok kullandığımız iletişim aracı olduğundan dolayı her an yabancı iş arkadaşlarınızdan veya yabancı yöneticinizden telefon alabilirsiniz.

Özellikle bu kritik bir iş konuşmasıysa bu durum sizin için daha da zorlaşır. Ama gereken konuşma kalıpları bilindiğinde her şey daha da kolaylaşır.

Aslında her zor görünen problem, çözüm bulunduktan sonra çok daha kolaylaşır.

Let’s Talk, eğitim sürecinde öğretmen tam da bu kısma odaklanacaktır. Problemlerinizin çözümlerini size sunarak, her türlü telefon konuşmasında rahatlıkla iletişim kurmaya hazır olacaksınız.

Telefonda konuşmak işinizin önemli bir parçası olabilir, ya da zaman zaman sadece İngilizce olarak telefon görüşmeleri yapmak veya cevaplamak zorunda kalabilirsiniz.

Telefonda her gün veya hatta bir sınavın veya iş görüşmesinin bir parçası olarak İngilizce konuşmanız gerekebilir. Bazen işiniz bir telefon görüşmesine bile bağlı olabilir!

Telefon becerilerinizi geliştirmenin genel olarak konuşma becerilerinize yardımcı olacağını keşfedeceksiniz. Dahası, hem İngilizce hem de kendi dilinizi konuştuğunuzda, özgüven kazanmanıza ve öz saygınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp