Grup Eğitimi

[:tr]

Grup Eğitimi

konuşma odaklı eğitim

Maksimum 3 Kişi

Ortaokul, Lise ve Üniversite’de 30-40’ar kişilik sınıflarda aldığımız İngilizce eğitimi sonrasında, özel kurslarda sınıf mevcudu 10-15 kişiye düştüğünde, bu sayının eğitim için uygun olduğunu düşünmekteyiz.

Fakat bu sınıflarda konu anlatımları uzamakta ve öğrenci başına düşen toplam süre günde 4-5 dakikayı geçmemektedir. Bu süre içinde öğrencinin bir dili öğrenmesi, özellikle de aktif bir şekilde konuşması asla beklenemez.

Sınıf mevcudunun fazla olması sadece öğretim kalitesini düşürmekle kalmaz aynı zamanda öğretmen-öğrenci arasındaki iletişimi de olanaksızlaştırır. Öğretmenin sorumlu olduğu öğrenci sayısı arttıkça, öğrenci gelişimini takip etmek zorlaşır ve öğrencilerin bireysel hedefleri gözardı edilir.

Let’s Talk programı, adından da anlaşılacağı gibi, size ağırlıklı olarak konuşma İngilizce’sini 2-3 kişilik özel sınıflarda sunmaktadır. Dinleme, okuma, yazma ve kelime bilgisi gibi iletişimin tüm yeteneklerinin de geliştirildiği 3 saatlik toplam sürenin 1,5-2 saatini aktif bir şekilde konuşarak geçirirsiniz.

Klasik eğitim anlayışımızın aksine bir dil sadece yazarak ve okuyarak değil, ağırlıklı olarak dinleyerek ve konuşarak öğrenilir.

Let’s Talk size dili teoriden çıkarıp pratiğe aktarmanız için en uygun koşulları sağlamaktadır. Ayrıca sorumlu oldukları öğrenci sayısı az olan öğretmenlerimiz sizlerle yakından ilgilenip, hedeflerinize ulaşmanız için sizi en iyi şekilde yönlendirmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek için hemen randevu alın!

[:]WhatsApp WhatsApp