[:tr]

Birebir Eğitim

konuşma odaklı birebir eğitim

Neden birebir İngilizce Eğitimi?

 

İngilizce eğitimi almak isteyen ancak grup veya bir sınıf mevcudu içinde olmak istemeyen, birebir özel ders şeklinde talepte bulunan siz değerli öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saat seçeneklerinize göre tasarladığımız, talep durumunda sizlerin ev veya iş ortamınıza eğitmenlerimizin gelerek de ders verebileceği özel program seçeneğidir.

Birebir ingilizce eğitim programı sayesinde sizler ders günü ve saatlerinizi tamamen kendi koşullarınıza göre ayarlayabilmekte, birlikte söz konusu ders saatlerini haftalık olarak ihtiyaca göre yoğunlaştırabilme avantajına sahipsiniz!

İngilizce öğretmenliği diploması, tecrübesi veya alan bilgisi olmamasına rağmen özel ders vermeyi sürdüren kişiler sektörde olduğu sürece kaliteli bir İnglizce öğretmeni bulmak çok daha zor hale geliyor. Bu sebeple de kendini sektöründe kanıtlamış ve eğitim kalitesi koordinatörümüz tarafından onaylanmış öğretmenlerle çalışmak bir ayrıcalıktır. Ayrıca bir kurum ve sözleşme güvencesi altında özel ders aldığınız için eğitiminiz de güvence altındadır. Eğitim kalitesi onaylanmış öğretmen kadromuz ile, ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla uyan bir program oluşturulur. Eğitiminiz koordiantörümüz tarafından takip edilerek memnuniyetiniz en üst düzeyde tutulur. Memnun kalmamanız halinde ise kur tekrarı fırsatınızdan yararlanabilirsiniz.

 

Konuşma Odaklı Eğitim

Konuşma odaklı olan Let’s Talk programı ile öğrencilere günlük yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duydukları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez.

Let’s Talk öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde İngilizce öğrenme ve konuşma odaklı birebir İngilizce eğitimi sunmaktadır. Böylelikle gereksiz gramer ve kelimelerden ziyade, her daim kullanacağınız ve hep hatırlayacağınız dil bilgisi ve kelimeler size öğretiliyor. Artık düşünmeden İngilizce konuşabileceksiniz. Konuşma odaklı eğitimden amacımız, pratiğinizi boşluk doldurmak yerine öğretmeninizle doğru bir biçimde konuşarak yapacaksınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp Canlı Destek