[:tr]

Kişiye Özel Eğitim

kişiye özel eğitim sistemi

Bu programda her öğrenci için ücretsiz deneme dersinde  ihtiyaç analizi yapılır. Eğitim koordinatörü tarafından öğrencinin ihtiyacı olacak önemli kelimeler, cümleler ve 500’den fazla kaynağın bulunduğu kütüphanemizden derlenerek hazırlanan içerikler ile öğrencinin ders programı oluşturulur. Programın başarılı olmasında, öğrencilerimizin kendileri için özel olarak hazırlanan cümle kalıplarına çalışması ve öğrenilen kelimeleri tekrar etmesi önemli rol oynar.

 

Kelime tekrarı konusunda bahsetmek istediğimiz, kelimenin öğretmen tarafından okunup, öğrenciye Türkçe anlamının söylenmesi değildir. Öğrencimiz hangi seviyedeyse; derse gelmeden önce eğitmeninin belirlemiş olduğu kelimeleri çalışıp, o kelimelerle seviyesine uygun cümle yapıları oluşturması veya bir olayı anlatması istenir. Konuşarak öğrenme süreci bu noktada başlar. Kelimeleri kullandıkça unutmayarak, zaman içerisinde cümle yapılarını İngilizce düşünerek kullanmaya başlayacaksınız. Zaman geçtikçe artık cümlelerin zaman çekimlerini ve yapısını düşünmeden üretmeye başlayacaksınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp