[:tr]

İş İngilizcesi

iş ingilizcesi

Çalışanlar İçin Etkili Bir Dil Eğitimi

Grup eğitimleri çalışanların yetkinliklerini artırarak kurum başarısına katkı sağlayabilmeleri için hazırlanmıştır. Kurumsal İngilizce kursları taleplere göre değişik programlanabilir. Kurumsal eğitimler kurum içinde veya İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilebilir. Ana dili İngilizce olan tecrübeli eğitmenlerimiz ile hedefinize ulaşmanız sağlanacaktır. Maksimum 3 kişilik grup sınıflarla dil eğitimi eğlenceli bir şekilde verilmektedir. 

Kurumsal Grup Derslerinin Avantajları:

Şirketle birlikte gerçekleştirilen ihtiyaç analizi sonrasında gerekli olan seviye ve içeriğin belirlenmesi. Kişiye özel hazırlanmış içeriğin ve esnek saatlerin yanı sıra, şirketlerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ek parametreler. Şirket için önemli olan detaylara odaklanma. Öğrenme hızına veya grup dinamiklerine dışarıdan herhangi bir müdahale olmaması. Önceden belirlenmiş olan dil hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşılması sayesinde kolay planlama imkanı. Şirketin kendi terminolojisinin ve özelleştirilmiş zaman programlarının ders içeriğine dahil edilmesi.

Üst düzey yöneticiler için tercih edilen eğitim modelimiz ise esnek saatli, konuşma odaklı birebir programımızdır. Yöneticilerin yoğun programları düşünülerek hazırlanan programlarımızda asistanlar ile iletişim halinde kalınır ve ders saati düzenlemeleri toplantılar ve seyahatler göz önünde bulundurularak yapılır.

 

Let’s Talk da Süreç Nasıl İşler

  • Şirketlerin çalışan kadrolarına yönelik İngilizce programlarımız kurumunuza özel olarak hazırlanır.
  • İhtiyaçlarınız yerinde tespit edilir,
  • Gruplar oluşturulur,
  • Kurumun belirlediği saatlerde eğitimlerimiz gerçekleştirilir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp Canlı Destek