[:tr]

İleri Düzey Konuşma

üst seviye konuşma eğitimi

Üst Seviye Konuşma Eğitimi yeterli kelime bilgisine, gramer bilgisine sahip ve okuma, yazma, anlama alanlarında eksiksiz olan öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim planıdır.

Üst seviye konuşma eğitiminde artık kurallardan bağımsız olarak, doğal bir ortamda İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve zorlandığınız konulara odaklanarak, eksikliklerinizin üzerinde daha fazla yoğunlaşarak oluşturduğumuz kişisel ders programıdır.

Let’s Talk olarak farkımız, kalıplaşmış müfredat bilgileri yerine daha etkili ve size daha uygun materyalleri kullanarak çözüm odaklı yol alarak eğitiminizi daha da çabuk ulaşmak istediğiniz seviyeye ulaştırıyoruz.

Fizyolojik olarak aslında konuşarak öğreniriz. Kelime ve dil bilgisi kullandıkça konuşma aktivitesi ivme kazanır. Üst seviye öğrencilerimizin konuşma pratiğinin artırılmasıyla öğrenciye akıcılık kazandırmaya yönelik programımızdır.

Deneyimli öğretmenlerimiz sayesinde ilk derste sizin ihtiyaçlarınız belirleniyor sonrasında uygun programlar yapılıyor. Ezberci mantıkta oluşan eğitim biçiminin aksine, eksik olduğunuz kısımlar üzerinde çalışılarak öğrencinin yeterli bilgiye sahip olduğu konular üzerinde gereğinden fazla durulmamaktadır. Sıklıkla konuşma pratiği yapılacaktır. Eğer belli bir konuda eksikleriniz varsa öğretmen tarafından tespit edilip anlatılır, ama tabi Let’s Talk yöntemine uygun bir şekilde olacaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp