[:tr]

Güncel Eğitim

güncel eğitim planlaması

Bu program ile öğrencilere gündelik yaşamda ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilir. Let’s Talk‘ta gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler, belki de hiç kullanmayacağınız kurallar öğretilmez. Amacımız en kısa sürede ve en etkili olarak ihtiyacınızı saptamak ve o ihtiyaç doğrultusunda doğru hamleyi yapmaktır. Belki hayatınız boyu kullanmayacağınız yapılar ve kelimeler yerine, sizlere hep karşılaşacağınız durumlardan bahsederek, gerçek hayata hazırlıyoruz. Bundan sonra bir restorana girerken yada adres sorarken hiç tedirgin olmanıza gerek yok. Derslerimiz boyunca öğrencilerimize İngilizce düşünmeyi öğreterek, yabancı dil konuşmanın zevkini tattırıyoruz.

 

Aslında yabancı dil öğrenmek sandığınız kadar zor ve sıkıcı değil. Doğru yöntemle ve doğru materyallerle İngilizce’yi çok zevkli bir derse dönüştürebilirsiniz. Bunu da donanımlı öğretmenlerimiz sayesinde gerçekleştirmek mümkün. Okul İngilizcesi’nden ve kalıplaşmış ezberci eğitim sisteminden uzaklaşarak gerçek İngilizce’yle konuşarak kendinizi geliştiriyorsunuz. Her daim kullanabileceğiniz kelimeler hep aklınızda ve nerede, nasıl konuşulacağını bilerek kaygısızca yabancılarla iletişime geçebilirsiniz. Evet Let’s Talk sizlere böyle bir ortam yaratıyor, hızlı ve verimli.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp