Esnek Programlar

Esnek Programlar

Let’s Talk, iş ve eğitim hayatlarınızı göz önünde bulundurarak sizlere esnek eğitim programları sunmaktadır. Esnek programın olması hem çalışanlara hem de öğrencilere büyük bir rahatlık sağlıyor. Ayrıca  ücretsiz seviye belirleme dersimiz sonrasında eğitim almak istediğiniz gün ve saatleri belirleyip size en uygun ders programı oluşturulur. Hafta içi ve haftasonu programlarımızdan sabah, öğle, öğleden sonra ve akşam saatlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Böylece iş hayatınızı, özel hayatınızı ya da sosyal hayatınızı engellemeden eğitiminize devam edebilirsiniz.

 

Ayrıca eğitiminiz sırasında, iş hayatınızda ya da özel hayatınızda meydana gelen bazı değişiklikler nedeniyle programınızın gün ya da saatlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda talep ettiğiniz yeni gün ve saatler uygunsa, eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Böylelikle uygun olduğunuz gün ve saatlerde dersinize devam edebileceksiniz. Let’s Talk ailesi olarak, esnek programlarla sizlere en etkili eğitimi vermeye çalışıyoruz ve her şeyi öğrencilerimizin zamanına göre programlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp