[:tr]

En Etkili Yöntem

en kolay öğrenme yöntemi

İngilizce eğitimlerimiz, genel kurs mantığında düşünüldüğü gibi karmaşık kur yapılarına ve gramer eğitimine boğulmuş bir sistem içinde programlanmamıştır. Dersler interaktif, çok daha kolay ve keyifli bir atmosferde geçmektedir. Yani İngilizce öğrenmek sandığınız kadar zor değildir.

İşte Let’s Talk tamamen bu düşünce üzerine inşa edilmiş özel sistemiyle öğrencilerine en kısa sürede konuşma becerisini kazandıracak şekilde bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Callan method ve Communicative methodlarını harmanlayarak kendimize özel bir yöntem geliştirdik. Yöntemimizde, öğrencilerimizi sadece söylenenleri tekrar etme pratiği yerine her konu hakkında kendi düşüncelerini anlatabilmeleri üzerine yoğunlaşıyoruz. Böylece öğrenciler sadece bir kaç kalıp öğrenmek yerine her konuda konuşma pratiğini edinmiş oluyorlar. Aslında bu iki metodun zayıf ve kuvvetli noktalarını belirleyerek, kuvvetli noktalarına derslerimizde yer verdik. Ve öğrencilerimizin eğitim sürecinde en etkili ve hızlı yol almalarıyla ilgili bir yöntem geliştirdik.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek İçin hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp