Corona Virüsü Hakkında Bilgilendirme

Bannerpost1200x628-2

İçinde bulunduğumuz bu hassas zamanlarda elbette ki önceliğimiz sağlığımız, ancak ücretsiz deneme dersi sonrasında birlikte belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için vakit kaybetmek istemeyen öğrencilerimize birebir eğitimden farksız bir alternatif olarak Online İngilizce eğitim seçeneğimiz ile farklı bir yol çiziyoruz.

Let’s Talk kendine özgü konuşma odaklı eğitim modeli ile, mesafeler fark etmeksizin eğitiminize devam etmenize olanak sunuyor.

Online eğitimde en çok akla takılan ‘Zaten anlama problemi yaşıyorum, bilgisayar başında yaptığım eğitimin bana bir faydası olacak mı gerçekten?’ sorusudur. Ancak klasik dilbilgisi eğitim metotlarından uzak, özellikle konuşma odaklı olarak ilerleyen ders içeriğimiz ve bu alanda uzman eğitmenlerimiz ile yüzyüze eğitimden farksız olarak dil eğitiminize devam edebilecek ve bu konudaki kaygılarınızdan çok kısa süre içinde kurtulacaksınız.
Skype üzerinden yapılacak olan online derslerinizde kullanılacak olan materyaller eğitmeniniz tarafından sizlerle paylaşılır. İhtiyaç halinde eğitmeniniz ekranını sizinle paylaşarak kendi bilgisayarını bir sınıf tahtası gibi de kullanabilir. Ders içerisinde dinleyeceğiniz ya da izleyeceğiniz tüm kayıtlar link olarak sizlerle paylaşılır. Online derslerin yüzyüze derslerden tek farkı fiziksel olarak eğitmeninizle aynı ortamı paylaşmıyor olmanızdır. Bunun ötesinde eğitiminizi ve eğitim kaliktenizi etkileyecek herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

Ders süresince konuşurken yapmış olduğunuz hatalar anında yazılı olarak düzeltilerek sizlerle paylaşılacak, bu sayede bir sonraki cümlenizde nerelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda daha dikkatli olarak ilerleyebileceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz ve yeni öğrendiğiniz tüm kelimeler sohbet ekranında yazılı olacak, hem sohbet penceresinden hem de kelime pratiği için uygulamasından her zaman erişiminize açık olacaktır.

Yazılı olarak not tutmakta zorlanan öğrencilerimiz için online eğitimin en büyük artısı ders esnasında kullanılan tüm materyal ve konuşulan tüm başlıkların kayıtlı olarak ellerinde bulunmasıdır.

Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen iletişime geçerek eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, 1 saatlik ücretsiz deneme dersimiz için randevu oluşturabilirsiniz!

ücretsiz birebir deneme dersini denemek için hemen randevu alın!

[:]

WhatsApp WhatsApp